WHO WE ARE

A Store for People
who Buy Less but Better

play

2015 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana kesintisiz olarak sigarayı bırakmak isteyen ziyaretçilerine hizmet veren buharsoleni.com, yüksek kalite standartlarında ve dünyaca ünlü elektronik sigara markalarının satışını yapmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve barındırdığı onlarca marka ile elektronik sigara sektörünün lideri konumunda olan Buharistan, müşterilerine orijinal ürün garantisi ve tüm ürünlerde satış sonrası destek sağlamaktadır. Dünyaca ünlü markaları aynı gün kargo avantajı ile sizlere sunan buharsoleni, hızlı ve güvenilir alışverişin vazgeçilmez adresi.

WHAT WE DO

Our Products

EVYAP LİKİTLERE DİKKAT !
Evde yapılan içeriğinde nelerin kullanıldığı  likitlere dikkat ediniz, sırf güzel kokusu güzel tadı nedeniyle sağlığınızı riske atmayınız. Litresi 20 tl olan gliserin mi , yoksa litresi 160 tl olan gliserin mi içerisinde kullanılıyor bunlar çok önemli ayrıntılardır. Aroma olarak gıda sektöründe bile kullanılamayan derece kalitesiz aromalar mı kullanılıyor yoksa Avrupa Gıda Enstitulerince onaylı aromalar mı kullanılıyor lütfen dikkat ! Dostlarınız ve güvendiğiniz kişiler dışında bilmediğiniz markaları ve evyap likitleri tercih etmeyiniz.!

HOW WE FIXED IT

Flattering Cuts

Şikayet Var “Elektronik Sigara”

Elektronik sigara evet bu buhar üreterek sizi sigara alışkanlığından kurtaran ve sağlık sorunlarına neden olan pek çok hastalığı önleyen cihaz ! Ülkemizde bazı siteler tarafından internet alışverişi bu ürün üzerinden su istimal edilmektedir. Lütfen ama lütfen, alışveriş yapmadan önce sikayetvar.com gibi sorun çözüm sitelerinde, alışveriş yaptığınız sitenin adını yazarak arama yaptırınız. Çok  fazla sorun bulunan sitelerden uzak durunuz alışveriş yapmayınız!

Kullanıcıların ne gibi sorunlar ile karşılaştıklarını okuyunuz. Mutlaka hakkında şikayet olmayan sitelerden alışveriş yapmaya özen gösteriniz.! Sonra kutu içerisinden çıkan hıyar ile uğraşmayın, paranızın peşine düşmeyin ! Ayrıca telefon veya e-mail ile ulaşamadığınız satıcıdan da alışveriş yapmayınız.

THE SHOP

Devamlılık İlkesi

Sürekli isim değiştiren ve mantar gibi türeyen, kopya içeriğe sahip ve web site tasarımı açısından size güven vermeyen sitelerden alışveriş yapmayınız. Bu siteler büyük ihtimal ile dolandırıcılık için kurulmuş web siteleridir.
Ürün temininde uzun zamandır var olan web sitelerini tercih ediniz.